Düzce Oto Çekici ve Kurtarıcı Firmaları

 

DÜZCE ÇEKİCİ VE OTO KURTARICILAR

Aracınız arıza ya da kaza dolayısıyla yolda kaldı ve düzce çekici ihtiyacı duyuyorsanız, geçmiş olsun dileklerimizi sunar ve doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz.

Yolda kalmanın ne kadar kötü ve endişe edici bir durum olduğunun farkındayız. Ancak bu herkesin başına gelebilecek bir durum olduğu için paniği kenara bırakıp, soğuk kanlı davranmanız gerekmektedir.

Öncelikle aracınız arıza sebebiyle yolda kaldıysa ve tehlike arz edici bir konumdaysa aracınızı mümkünse yol kenarına almanızı öneririz. Otoyol gibi ana ve hızlı gidilen yollarda iseniz aracınızı yol kenarına aldıktan sonra bir kaç metre gerisine reflektör ya da benzeri fosforlu bir obje koyarak, sürat yapan araçların sizi farkederek yavaşlamasını ve bulunduğunuz yerden temkinli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Böylece başka araçların ve kendinizin güvenliğini sağlamış olacak ve aynı zamanda da yolu işgal ediyorum düşüncesiyle paniğe kapılmamış olacaksınız.

Üst kısımdan ya da aşağıda yer alan butonlarda Düzce çekicileri ile ister arayarak, ister WhatsApp üzerinden hemen iletişim kurarak, en yakın kurtarıcının bulunduğunuz konuma hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Düzce çekici

Düzce çekici fiyatları konusunda bilginiz yoksa ve bir sürprizle karşılaşmaktan korkuyorsanız bu konuda sizi temin etmek isteriz ki aracımız yola çıkmadan önce size vereceğiniz bedeli telefonda ileteceğimizi bilmenizi isteriz. Arkadaşlarımız sizlere ne kadar ödeme yapacağınız bilgisini verip onay aldıktan sonra yola çıkmaktadır. Böylece hiç bir sürprizle karşılaşmadan ne kadar ödeyeceğinizi bilerek gönül rahatlığıyla aracınızı çektirebilirsiniz.

Aracınız bulunduğu yerden özenle araca yüklenerek götürülmesini istediğiniz tamirci, otopark ya da benzeri bir konuma zarar vermeden götürülmektedir.

İsterseniz ekibimizde ki arkadaşlarımız size aracınızın nereye götürülmesi konusunda yardımcı olacaklardır. Böylece kafanızda yer alan soru işaretlerine karşı çözüm bularak rahatlamanız sağlanacaktır.

Düzce ilinin tüm her yerinde hangi şekilde yolda kalmış olursanız olun asla sıkıntı değil. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız en hızlı şekilde, en uygun araçla bulunduğunuz yere ulaşarak aracınızı güvenli ve muhafazalı şekilde araçlarımıza yükleyerek istediğiniz noktaya ulaştıracaklardır.

Düzce Oto Kurtarıcı

Haftanın 7 günü, günün 24 saati çekinmeden üst ve altta yer alan butonlara dokunarak bize kolayca ulaşabilir, en sıkışık anınızda yanınıza gelmemizi sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz an bizleri arayabilir, WhatsApp üzerinden yazabilir ve kurtarıcı ekiplerin yanınıza gelmelerini sağlayabilirsiniz.

Düzce Oto Çekici

Düzce’nin tüm ilçe, semt ve mahallelerine 7/24 çekici, kurtarıcı, çoklu araç taşıma hizmeti sunmaktayız. Düzce il sınırları içerisinde nerede olduğunuzun hiç bir önemi yok. Dakikalar içinde yanıbaşınıza geliyoruz!

Düzce’de Çekici Hizmeti Verdiğimiz İlçeler