Afyon Oto Çekici ve Kurtarıcı Firmaları

Sitemizde Afyon çekiciler bölümüne ulaştığınız için yolda kaldığınızı ve Afyonkarahisar oto çekici ihtiyacı hissettiğinizi çok iyi anlıyoruz. Arıza ya da kaza sonucu yolda kalıp müşkül duruma düştüyseniz panik yapmadan, endişe etmeden sizin için üst kısımda sıraladığımız çekici firmaları ile irtibat kurarak kolayca bulunduğunuz konuma intikal etmelerini sağlayabilirsiniz.

Afyon çekici

Afyon çekici firmaları olarak ilk olarak sizlere maliyeti söyleyerek sonrasında herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamanızı garanti ettiğimizi belirtmek isteriz. Bizim için önemli olan tek faktör konumunuzu bilmekten geçmektedir. Bunun için dilerseniz WhatsApp üzerinden konum atabilir, dilerseniz arayarak doğru adresi söyleyebilirsiniz.

Konumunuzu öğrendikten sonra çekici fiyatları nedir, ne kadara çekilir konusunda kafanızda oluşan soru işaretlerinin tümünü silerek dakikalar içinde yanınıza ulaşıyor ve aracınıza hiçbir zarar vermeden aracımıza yükleyerek gitmek istediğiniz tamirci, otopark ya da benzeri konuma en güvenilir şekilde ulaştırıyoruz.

Afyon il sınırı içerisinde aracınız bozuldu ya da kaza mı yaptınız, afyon çekici her dakika sizlerin yanında! Hemen üst kısımda ki numaralardan birini arayarak çekici talep edebilir aracınızın çekilmesini ya da kurtarılmasını sağlayabilirsiniz.

7/24 hizmete hazır olan tecrübeli ekipler en kısa sürede belirteceğiniz konuma ulaşarak aracınızı bulunduğu yerden alarak istediğiniz yere ulaştıracaklardır.

Afyonun her noktasına hizmet verilmektedir. Bayat Çekici, Sinanpaşa Çekici, İscehisar Çekici, Sandıklı Çekici, Sultandağı Çekici, Dazkırı Çekici, Çobanlar Çekici, Şuhut Çekici, Dinar Çekici, Çay Çekici, Bolvadin Çekici, İhsaniye Çekici, Merkez Çekici, Kızılören Çekici, Emirdağ Çekici, Başmakçı Çekici, Evciler Çekici ve Hocalar Çekici

Afyon Oto Kurtarma

Haftanın 7 günü, günün 24 saati aracınızın kalmış olduğu herhangi bir zor durumda yardımınıza hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Günün her saati çekinmeden bizi arayabilir oto kurtarma konusunda talepte bulunabilirsiniz.

Afyon Oto Çekici

Bulunmuş olduğunuz konuma dakikalar içinde gelerek aracınızı bulunduğu yerden kurtarıyor sizin de endişelerinizi gideriyoruz. Dilediğiniz zaman konusunda tecrübeli olan çekicileri sayfanın üst kısmında bulabilir ve çağırabilirsiniz.

Afyon Kazalı Araç Çekme

Aracınız ile kaza yaptınız ve hareket etmez bir hal mi aldı? Sorun değil hemen üst kısımda yer alan afyon oto kurtarıcılar sizlerin her an yardımına koşmaya ve aracınızı bulunduğu yerden alarak istediğiniz yere çekmeye hazır. Bunun için bir telefon etmeniz ve konum belirtmeniz yeterli.

Neden Afyon Acil Çekici Aramalısınız?

Yolda kalan bireyler, trafiğe neden olarak diğer sürücüleri de zor duruma soktuklarını düşündükleri için panikler ve endişeye kapılırlar. Hal böyle olunca çekici arayışını hızlandırmaya çalışırlar. Bu doğru bir düşüncedir ancak endişeye mahal verilmemelidir. Trafiğin sorunsuz akması ve diğer sürücülerin de kazaya karışmaması için aracınız yol üzerindeyse çekici gelene kadar aracın en az 50-60 metre gerisine giderek ışık tutabilir, mevcutsa reflektör koyabilir ya da fosforlu bir malzeme ile sürücülerin diğer şeride geçmeleri için uyarıda bulunabilirsiniz.

Afyon Çekici Fiyatları Ne Kadar?

Çekici ve kurtarıcı hizmetinin sabit bir fiyatı yoktur. Bu tamamen aracın çekileceği ya da kurtarılacağı yer ile götürüleceği yerin arasında ki mesafeye, araç tipine ve durumuna göre değişiklik gösterebilir. Dilerseniz üst kısımda bulunan çekici numaralarına aracınızın bulunduğu konumu yollayarak ve gideceği noktayı belirterek önceden fiyat alabilir ve bu sayede sonradan herhangi bir sürprizle karşılaşmanıza engel olabilirsiniz.

Aracım Neden Yolda Kalmış Olabilir?

Ne yazık ki bu sorunun net cevabını vermek mümkün değildir. Çünkü araçlar seyahat sırasında bir çok nedenden dolayı stop ederek yolda kalarak çalışmaz ya da hareket etmezler. Lastiklerinizi, akünüzü, araç suyunu, yağı kontrol edebilirsiniz. Akü problemi yaşayan bir aracınız varsa mutlaka akü takviyesi gerekebilir. Su eksiltiyorsa su takviyesi yapabilirsiniz. Ancak az önce de belirttiğimiz üzere araçlar bir çok sebepten dolayı problem çıkardığından bu soruya cevap vermek ne yazık ki imkansız denilebilir.

Aracım Yolda Kaldı Ne Yapmalıyım?

Aracınız arıza vererek yolda kaldıysa ilk olarak panik yapmamalı ve güvenliği elden bırakmayarak emniyet şeridine ya da yol dışında ki uygun alana çıkarmalısınız. Bunun için çevrede ki insanlardan ya da diğer sürücülerden yardım isteyebilirsiniz.Aracı kenara alma işlemini kimsenin canını tehlikeye atmadan güvenlik sağlayarak yapmanız gerektiğini ve aracı boşa almayı ve direksiyonda bir kişinin el freni kontrolü yapması gerektiğini asla unutmayınız.

Çekici Firmasının Sorumlulukları Nelerdir?

Araç ister kazalı ister arızalı olsun fark etmeksizin çekici firmaları araca hiçbir zarar vermeden yükleyerek istenilen noktaya olduğu gibi götürmelidir. Tecrübeli ve deneyimli ekipler tercih edilerek araçta tek nokta bir çizik dahi olmamalıdır. Çekici konusunda tecrübeli olmalı gerektiğinde araç sahibini merak ettiği tüm soruları net ve bilinçli şekilde cevaplandırarak rahatlatmalıdır. Aracınızın çekilmeye başladığı esnadan bırakıldığı noktaya kadar video ya da fotoğraf çekerek kendinizi sağlama alabilirsiniz.